Jak nás podpořit?

  1. Odbornou a pracovní pomoc
    Na některé práce potřebujeme pomoc profesionálů. Pokud je někdo z Vás zedník, obkladač, truhlář, tesař, klempíř nebo ovládá tato řemesla s nadšením ho uvítáme a všemožně podpoříme o víkendových brigádách. Jestli-že nejste řemeslníky, nevadí, každá pomocná ruka je skvělou podporou.
  2. Materiální pomoc
    Rekonstrukce bude vyžadovat velké množství stavebního materiálu a nářadí. Na tomto odkazu: Co sháníme na WAPITI  můžete sledovat aktuální potřeby. Pokud by vás napadlo něco, co například doma nepoužíváte a nám by se mohlo hodit, budeme velmi vděční.
  3. Finanční pomoc
    Náklady na rekonstrukci není možno kompletně pokrýt z dotací od naší organizace. Budeme proto rádi za každý drobný příspěvek. Pokud máte zájem nás finančně podpořit formou daru, ozvěte se nám prosím an email wapiti@skaut.cz.

Pokud by Vás napadlo cokoliv dalšího, s čím byste nám mohli a byli ochotní pomoct nebo pokud máte jakékoliv otázky, prosím neváhejte nás kontaktovat na emailové adrese wapiti@skaut.cz – nebo na telefonním čísle 605 343 099 (Pavel Šťastný – Kaktus).